Tato budova se může pochlubit 9. místem v prestižní soutěži Emporis Skyscraper Award a se svou výškou 111 metrů také označením nejvyšší mrakodrap v zemi, neboť na bílooranžovou budovu je přidělaná kovová nástavba, která luxusní stavbu zvyšuje. Pne se k nebesům v celé své kráse, nabízí dechberoucí výhled. Při vstupu na nejvýše položenou plošinu divák spatří majestátní Špilberk, na druhou stranu může ohlédnout až na Pálavu či k Rakouským sousedům.
S počáteční investicí 800 miliónů korun přišla společnost Properity, která zadala úkol Architektonické kanceláři Burian – Křivinka a dodavatelem prací byla společnost PSJ. Ta vytvořila projekt na komplex třípodlažní víceúčelové podnože s dvoupodlažním podzemním parkováním a výškovou budovou (pouze nad částí půdorysu stavby).
Její půvab se skrývá nejen v jedinečně designově řešené fasádě, která je charakteristicky zalomená, ale taktéž v řešení ekologických otázek, neboť je šetrná k životnímu prostředí. Moderní věž se opírá o třicetimetrové hloubkové energetické piloty, které jsou díky tepelným čerpadlům schopny pojmout teplo v zimě a v létě mají ochlazovací funkci. Mrakodrap chrání aktivní pulzor, fasáda výtahové šachty je pokryta fotovoltaickými panely.
Budova má 30 podlaží a nabízí je k širokospektrálnímu využití. V podnožích se nachází fitness, obchodní galerie a autoservis. Pod povrchem je vybudované rozsáhlé podzemní parkoviště, směrem k oblakům jsou pak patra s různým využitím, jako např. kanceláře, sídla firem a luxusní možnosti ubytování v apartmánech.
Budova ze sedmisty schody, která na svou stavbu spotřebovala 2 tisíce tun železa, si zaslouží svou pozornost. Jedná se v Česku o jedinečnou technologicky propracovanou stavbu, jež hrdě vévodí Brnu a ač stojí v lokalitě periferních obchodních hal, je luxusní perlou jižní Moravy.